EXTOL PREMIUM kladivo vrtací aku SHARE20V, SDS plus, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Kód: MA8891819
VO CENA
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
MA8891819_EXTOL PREMIUM kladivo vrtací aku SHARE20V, SDS plus, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Skladem do 3 dnů
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
EXTOL PREMIUM 8891819 kladivo vrtací aku SHARE20V, 1,2J, SDS plus, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky Aku vrtací kladivo je určeno k rychlému vrtání do cihel a betonu pomocí vrtáků s SDS Plus stopkou. Díky pneumatickému příklepovému systému je schopno vrtat mnohem rychleji a efektivněji než příklepové...
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technické parametry:
• baterie: 20V Li-ion
• extra: prokluzová spojka
• hmotnost s baterií: 2,1kg
• max. vrtání do betonu: 20mm
• max. vrtání do dřeva: 20mm
• max. vrtání do oceli: 10mm